FANDOM


Gtawp

GTA: Czat WP.PL

Grand Theft Auto: Czat WP.PL - autora tego gówna nie można nazwać zdrowym psychicznie. Jest on poziomem niżej od zwykłego, a nawet hardkorowego czatusia. Argumentem na to stwierdzenie jest fakt, iż ktoś kto niedojrze siedzi na tym czacie to jeszcze robi prace "artystyczne" związane z nim.

Grand Theft Auto: Czat WP.PLEdit

Pierwsza wersja "dzieła" stworzonego przez rzekomo anonimowego autora. W tej wersji znajdziemy Jima Morrisona, Cinkuś, :Johnnego_Testa:, Pietrucin, Cherry., Iluzjonistkę., zielonogórzanina, milijon, 2 nieokreślone osoby pod napisami i jednego nieznanego (dół środek).

Gtawp2

GTA: Czat WP.PL Stories

Grand Theft Auto: Czat WP.PL StoriesEdit

W tej wersji znajdziemy Mateósza, zielonogórzanina, Also, olisonke, plan_b, Kamile., KapitanaJaszczomba, Juniora, nieśmiałą-iss oraz znowu 3 nieokreślone osoby.

Grand Theft Czat WP: The Ballad Of CelebrytęEdit

Autor tego jest już prawdopodobnie inny (CuteLonelyAlicorn?). Debilna gra zrobiona z zazdrości (przez geja), że niektóre czatuśki są od niego ładniejsze i zabierają mu czatowe ciacha.
Gtawpgra

*Pyskaty* w grze.

W grze znajdziemy zielonogórzanina., zadyme, cinkuś, *Pyskatego*, Cherry., Jima Morrisona, kijodszczotki, parodię nie_mam_czasu_na_bycie_sławną oraz Saskie na końcu gry.